Stovyklavimas

Kiekvienas išvykimas į gamtą yra tarsi mažas nuotykis, o tam kad šis nuotykis būtų malonus bei patogus, mes įdėjome daug meilės ir pastangų. Neabejojame, kad parvyksi namo su pačiomis geriausiomis emocijomis. 

Stovyklautojų laukiame ištisus metus, tad nėra priežasties apsilankymo atidėti vėlesniam laikui – susikrauk kuprinę ir atvyk pas mus. Tikime, kad poilsis ant Asalnų ežero kranto bus įsimintinas kiekvienam. 

Mūsų stovyklavietėje yra šios trys zonos: bendroji/centriukas (stovyklavimui su palapinėmis skirta erdvė), tipių (laukinių potyrių mėgėjams) ir kupolų (skirta komfortą pamėgusiems, bet toli nuo gamtos nutolti nemėgstantiems poilsiautojams).

Žinoma, palapines statyti galima visose erdvėse, bet labiausiai orientuojamės į bendrąją stovyklavietės erdvę, kurioje yra visos stovyklavimui skirtos zonos: laužavietės su lauko baldais bei pavėsinės, bendro naudojimo virtuvė po stogu, pagrindinė laužavietė su lauko baldais, 2 lauko wc, 2 prausyklėlės. Iš viso bendroje stovyklavietės erdvėje talpiname 9 kompanijas/šeimas, bet taip pat galima atvykti ir su savo hamakais ar turistiniais lauko baldais/inventoriumi. Čia rasite pramogų (krepšinio, dartų), ir poilsio (pirties, tinklų) zonas. Stovyklavimo vietose teikiame prioritetą atvykstant dviems naktims – taip lengviau susikoncentruojame į kiekvieno svečio poreikius ir spėjame jus bent šiek tiek pažinti!

Mūsų lauko virtuvėleje rasite įvairiausių indų (iešmus, groteles, keptuves, puodus, stalo įrankius ir pan.), praustuvėlę indams bei dujinę-viryklę. Indams, vaisiams ir pan. plauti turime praustuvėles, į kurias atsinešame ežero vandens 🙂

Stovyklavietėje yra kirvis, muilas, tualetinis popierius. Papildomai galima išsinuomoti: dviračius, valtis, irklentes, kubilus, pirtį, baidares, ar užsisakyti žygį pėsčiomis, turą irklentėmis/dviračiais, ekskursiją su autobusiuku ar pirties programą su pirtininke. Visi žygiai bei turai gali būti kombinuojami.

Stovyklavimo vietos

Booking widget b24_widget_651879257a1e7

Nykštukų pavėsinė

Nykštukų pavėsinė

  • Talpina iki 4 asmenų
Romantikų

Romantikų

  • Talpina iki 4 asmenų
Didžioji pavėsinė

Didžioji pavėsinė

  • Talpina iki 20 asmenų
Paplūdimio

Paplūdimio

  • Talpina iki 6 asmenų
Centrinis staliukas

Centrinis staliukas

  • Talpina iki 12 asmenų
Kranto staliukas

Kranto staliukas

  • Talpina iki 6 asmenų
Iškyšulio staliukas

Iškyšulio staliukas

  • Talpina iki 8 asmenų
Osvos pavėsinė

Osvos pavėsinė

  • Talpina iki 8 asmenų
Pankų pavėsinė

Pankų pavėsinė

  • Talpina iki 8 asmenų