Stovyklavimas

Kiekvienas išvykimas į gamtą yra tarsi mažas nuotykis, o tam kad šis nuotykis būtų malonus bei patogus, mes įdėjome daug meilės ir pastangų. Neabejojame, kad iš stovyklavietės grįši namo pailsėjęs, su pačiomis geriausiomis emocijomis. 

Stovyklautojų laukiame ištisus metus, tad nėra priežasties apsilankymo atidėti vėlesniam laikui – susikrauk kuprinę ir atvyk pas mus. Tikime, kad poilsis ant Asalnų ežero kranto bus įsimintinas kiekvienam. 

Mūsų stovyklavietėje yra šios erdvės: bendroji/centriukas (stovyklavimui su palapinėmis skirta erdvė), kupolų (skirta komfortą pamėgusiems, bet toli nuo gamtos nutolti nemėgstantiems poilsiautojams). Taip pat ant ežero kranto įkūrėme pirčių erdvę (čia stovi nuomuojama Asalnų pirtis bei Mėmės rago gamtos pirtis, į kurią kviečiame ceremonijos metu).

Žinoma, palapines statyti galima visose erdvėse, bet labiausiai orientuojamės į bendrąją stovyklavietės erdvę, kurioje yra visos stovyklavimui skirtos zonos: laužavietės su lauko baldais bei pavėsinės, bendro naudojimo virtuvė po stogu, 2 lauko wc, 2 prausyklėlės. Į stovyklavietę taip pat galima atvykti ir su savo hamakais ar turistiniais lauko baldais/inventoriumi. Stovyklavimo vietose teikiame prioritetą atvykstant dviems naktims – taip lengviau susikoncentruojame į kiekvieno svečio poreikius ir spėjame jus bent šiek tiek pažinti! Vasaros sezono metu (birželis-rugpjūtis) minimalus nakvynių skaičius savaitgaliais yra DVI naktys.

Mūsų lauko virtuvėleje rasite įvairiausių indų (iešmus, groteles, keptuves, puodus, stalo įrankius ir pan.), praustuvėlę indams bei dujinę-viryklę. Indams, vaisiams, rankoms plauti turime praustuvėles, į kurias atsinešame ežero vandens 🙂

Stovyklavietėje yra kirvis, muilas, tualetinis popierius. Papildomai galima išsinuomoti: dviračius, valtis, irklentes, kubilus, pirtį, baidares, ar užsisakyti žygį pėsčiomis, turą irklentėmis/dviračiais, ekskursiją su autobusiuku ar pirties programą su pirtininke. Visi žygiai bei turai gali būti kombinuojami.

Sąmoningai atsisakome elektros, tad čia nerasi nei įkrovimo stotelių, nei dušo ar WIFI 🙂

Stovyklavimo vietos

Booking widget b24_widget_6672b3ce89ff6

Romantikų

Romantikų

  • Talpina iki 4 asmenų
Didžioji pavėsinė

Didžioji pavėsinė

  • Talpina iki 20 asmenų
Tarzankės

Tarzankės

  • Talpina iki 6 asmenų
Centriukas

Centriukas

  • Talpina iki 12 asmenų
Senojo kranto

Senojo kranto

  • Talpina iki 6 asmenų
Mėmės rago

Mėmės rago

  • Talpina iki 8 asmenų
Keliautojų pavėsinė

Keliautojų pavėsinė

  • Talpina iki 8 asmenų
Pankų pavėsinė

Pankų pavėsinė

  • Talpina iki 8 asmenų