Nykštukų pavėsinė

Ši pavėsinė yra ant kalniuko, tad iš čia atsiveria nepakartojamas vaizdas į bendrą stovyklavietės erdvę bei maudyklą.  Žemės paviršius statyti palapinėms nėra pats lygiausias, bet įmanoma pastatyti ir šeimyninę palapinę. Lauko tualetai arti. Virtuvėlė ir pagrindinis paplūdimys taip pat lengvai pasiekiami, matomi iš viršaus.

Romantikų

Talpina iki 4 asmenų. Ši vieta įgavo tokį pavadinimą, nes yra labiausiai nutolusi nuo bendros stovyklavietės erdvės ir ypač tinkama romantikams: pavėsinė yra ant ežero kranto su mažu liepteliu, šalia supynės. Per erdvę eina retai vaikštomas pėsčiųjų takas, tad nenustebkite, jei kas ir prasliūkins. Iki lauko tualetų bei virtuvėlės reikia šiek tiek paeiti. Žemės paviršius … Plačiau

Didžioji pavėsinė

Ši pavėsinė skirta didesnėms kompanijoms, kurios, žinoma, gerbia kitų stovyklautojų ramybę bei poilsį. Įsitaisiusi stovyklavietės krašte. Iš čia puikiai matosi lauko tualetai, virtuvėlė bei pagrindinis paplūdimys. Žemės paviršius statyti palapinėms lygus.

Paplūdimio

Vieta ant pagrindinio paplūdimio kranto ir paprastai yra mėgiama tėvelių. Ežero krantas smėlėtas, šalia yra pagrindinis stovyklavietės lieptas.  Iki lauko tualetų bei virtuvėlės reikia šiek tiek paeiti. Šalia yra chill bei pirties zonos. Žemės paviršius lygus.  Rekomenduojama atvykti su dvivietėmis palapinėmis, bet telpa ir šeimyninė.

Centrinis staliukas

Įsikūręs pačioje stovyklavietės širdyje, iš kur atsiveria pagrindinis paplūdimys su smėlėtu krantu bei lieptu. Prie pat yra krepšinio aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, lauko tualetai bei virtuvėlė. Šalia galima statyti kemperį. Žemės paviršius statyti palapinėms lygus. Telpa įvairaus dydžio palapinės.

Kranto staliukas

Įsikūręs ant apaugusio ežero kranto, kuris ne itin tinka maudynėms. Netoliese yra bendra lauko virtuvėlė. Iki pagrindinio paplūdimio bei lauko tualetų reikia šiek tiek paeiti. Žemės paviršius statyti palapinėms nėra pats lygiausias, bet aplinkui vietos visiems užtenka. ☺ Rekomenduojama atvykti su dviviete palapine.

Iškyšulio staliukas

Ko gero, mėgstamiausia stovyklautojų vieta, esanti ant iškyšulio, ant kalniuko. Šalia chill ir pirčių zonos, virtuvėlė. Iki lauko tualeto reikia šiek tiek paeiti. Šalia galima statyti kemperį. Žemės paviršius statyti palapinėms lygus, telpa įvairaus dydžio palapinės.

Osvos pavėsinė

Erdvė tarp pankų pavėsinės bei kranto staliuko.  Mašinų aikštelė ir bendra lauko virtuvėlė netoliese. Iki lauko tualetų bei pagrindinio paplūdimio reikia šiek tiek paeiti. Šalia galima statyti kemperį. Žemės paviršius statyti palapinėms lygus.

Pankų pavėsinė

Kuriant šią erdvę norėjosi, kad pavėsinė turėtų ne tik suoliuką, bet kartu ir vietą atsigulti (telpa 1-2 asmenys). Ši pavėsinė yra arčiausiai kupolų zonos ir toliausiai nuo bendro paplūdimio, lauko virtuvėlės bei tualeto, bet, žinoma, apsistojus čia galima naudotis ir kupolų zonos liepteliu. Žemės paviršius ne itin lygus statyti palapinėms.