Miško maudynės su Mila Monk

Kaina: nuo 400€
Trukmė: ~ 3 val.
Grupės dydis: 10 - 25 asmenų

Miško maudynės – moksliškai pagrįsta sveikatinimo metodika ir kartu menas, kaip įsileisti mišką į savo kūną per pojūčius ir pasijusti visapusiškai gyvam, užmegzti ryšį su aplinka, kitais bei pačiu savimi. 

Tai sensorinė praktika, kai maudomės ne vandens telkinyje, bet per pojūčius panyrame į miško atmosferą. 

Gido užduotis – įkvėpti žmogų užmegzti ryšį su mišku, gamta, naudojant tam tikrus pratimus-kvietimus, kurie padeda atsijungti nuo minčių srauto, suaktyvinti kūno pojūčius ir giliai atsipalaiduoti, sumažinti stresą, pajusti lengvumą, malonumą ir džiaugsmą.

Kvietimai nesudėtingi, atviri, jie nereikalauja didelių apmąstymų, tad skatina spontaniškumą, leidžia lengvai pasiekti srauto būseną.  Intuicija, srauto būsena, nurimęs protas leidžia tarsi be pastangų panirti į savo gelmes ir natūraliai paskatina kūrybiškumą.

Miško maudynes veda Mila Monk – pirmoji sertifikuota miško maudynių gidė Lietuvoje, baigusi miško maudynių gidų mokymus tarptautiniame Miško terapijos institute bei ekoterapijos mokymus Pacifica Graduate institute JAV. Ji yra Miško terapijos ir edukacijos centro bendraįsteigėja ir vadovė, Anykščių miško festivalio Miško terapijos dienos koordinatorė, dėstytoja Lenkijos Relational Ecotherapy Institute, kuris rengia miško terapijos gidų mokymus. Taip pat vertėja, į lietuvių kalbą išvertusi dvi svarbiausias knygas apie miško poveikį žmogaus sveikatai ir savijautai: miško terapijos pionieriaus, japonų mokslininko, imunologo Qing Li knygą „Miško maudynės. Shinrin-Yoku: apie gydantį gamtos poveikį žmogui“ ir vakarietiškojo miško maudynių modelio autoriaus, amerikiečio Amoso Cliffordo knygą „Miško terapija: praktinis miško maudynių vadovas”.

Neįskaičiuota

  • Maitinimas 12€/žmogui (užsisakius ant gyvos ugnies gamintą maistą) + 50€/šefo paslauga

Rekomenduojame su savimi turėti

  • Oro sąlygoms pritaikytą aprangą, patogią, neperšlampamą avalynę
  • Apsaugą nuo lietaus (atitinkami drabužiai, skėtis)
  • Neperšlampamą kilimėlis prisėsti
  • Vandens arba šiltą gėrimą (pagal poreikį)

Siųskite užklausą užsakymui

    Ši svetainė yra apsaugota Google reCAPTCHA, todėl joje galioja Google Privatumo politika ir Terminai ir sąlygos.

    Galerija