Botaninių kvepalų dirbtuvės

Kaina: nuo 40€/asmeniui
Trukmė: nuo 2 val.
Grupės dydis: iki 20 asmenų

Svarstote, kaip unikaliai ir maloniai įprasminti laiką Sau ar laiką dviese? Norisi paįvairinti šventę, praleisti kokybišką laiką su kolektyvu ar draugų kompanija? Siūlome ypatingą galimybę susikurti natūralius kvepalus!

Natūralių kvepalų kūrybos dirbtuvės – įdomus, kvapų magijos ir naudingų žinių kupinas užsiėmimas,  kurio metu tampama kūrėju.
Ar žinai, kokią didžiulę galią turi tavo nosis? Uoslė yra tiesiogiai susijusi su emociniu smegenų centru, todėl kvapas gali ženkliai įtakoti nuotaiką, o pasitelkus jo galią, galima pakreipti vidinę  būseną norima linkme. Būtent apie tai yra kvapų dirbtuvės.

Šių dirbtuvių metu susipažinsi su natūraliais botaniniais ekstraktais – jų poveikiu, aromatais, derinimo principais.  

Įgytų žinių pagalba susikursi autentišką, natūralų aromaterapinį mišinį, skirtą kvėpintis. Iš dirbtuvių išsineši buteliuką savo rankomis kurtos magijos.
Sukurtas produktas atspindi asmenybę ir atliepia tuometinius poreikius. 

Eiga :

 • Teorinė dalis – parfumerijos principai
 • Pokalbis/konsultacija 
 • Sensorinė dalis – pažintis su botaniniais ekstraktais
 • Intuicijos pabudinimo meditacija
 • Kvapo kūrimas
 • Aptarimas/įspūdžiai

 
Dirbtuves veda Inesa Žemyna – miškų ir pievų įkvėpta pasaulio gyventoja. Susižavėjimas beribėmis gamtos galiomis ir žinios apie tai Inesos šeimoje perduodamos iš kartos į kartą. Tai ją paskatino pasinerti į augalų pasaulį ir sukurti Raganės Šokį.
O kas tas Raganės šokis? Tai – kūrybinė erdvė, kurioje siekiama puoselėti ir švęsti žmogaus ir gamtos ryšį. Šis ryšys budinamas per įvairias kūrybines dirbtuves, praktikas, ritualus, tyrinėjant gamtos reiškinius ir augalus, uodžiant ir kūrybai pritaikant jų ekstraktus.
Po Raganės Šokio vardu taip pat gyvuoja Inesos autentiška, asmeninė kūryba – botaniniai kvepalai, aromaterapiniai mišiniai, žolynų arbatos, kūno priežiūros priemonės ir šviežiai spausti aliejai iš riešutų bei sėklų. Viskas – rankų darbo, pagaminta su meile ir šviesiais ketinimais.

Įskaičiuota

 • Teorinės žinios apie botaninius kvepalus
 • Kūrybos medžiagos ir įrankiai
 • Jūsų sukurti asmeniniai kvepalai (5ml)

Siųskite užklausą užsakymui

  Ši svetainė yra apsaugota Google reCAPTCHA, todėl joje galioja Google Privatumo politika ir Terminai ir sąlygos.