Vasario pirties garas (liko 1 vieta)

Renginio data: 2023-02-03

Sunku patikėti, bet pagaliau skelbiame ir Asalnų pirties renginių pradžią. 🙏 Įsikūrusi nuostabioje vietoje, pušyne ant ežero kranto, šalia rusenančio laužo su daug daug meilės, pirtelė dar labiau sustiprino čia jaučiamus keturis elementus: žemė, oras, vanduo bei ugnis. 🧘‍♀️
Pirtis yra nuostabi erdvė, į kurią mes užeiname ne tik nusiprausti, atsipalaiduoti, bet ir pabūti ramybėje, pakeliauti savo mintimis bei pojūčiais. Tai vieta, kurioje mes skiriame daug dėmesio sau. Dažnai pabuvę pirtyje, mes išeiname tarsi naujai atgimę bei įsižeminę, tampame paprastesni. 🤏

🌲Šventai tikiu, kad per gamtą užmegzti ryšiai yra ypatingi ir juos reikia nuolat stiprinti!

𝐁𝐮̄𝐭𝐞𝐧𝐭 𝐭𝐚𝐢 𝐢𝐫 𝐝𝐚𝐫𝐲𝐬𝐢𝐦𝐞 𝐬̌𝐢𝐚𝐢𝐬 𝐮𝐳̌𝐞̇𝐣𝐢𝐦𝐚𝐢𝐬:
𝐈 - pirmojo garo ritualas, susipažinimas su garu bei švelnus vantos prisilietimas. Palengva sušildysime kūnus, mėgausimės žolynų kvapais.
𝐈𝐈 – dėmesys druskai bei bičių pikiui: inhaliacija, valysime kvėpavimo takus, šveisime kūną su mano "iš gamtos" pagamintu šveitikliu.
𝐈𝐈𝐈 – miško vantų šokis, jų šnaresys. Kiekvienam išdalinsiu po vantą, su kuria šildysime kūną, darysime kompresus bei vanosimės. Po šio užėjimo pasiūlysiu keliauti į ledo vonią.
𝐈𝐕 – paskutinio užėjimo vizija tegul lieka paslaptyje.

🌲𝐕𝐢𝐬𝐨 𝟔 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐨𝐬.
🌲Kaina: €35 (į kainą įskaičiuotos visos pirties priemonės, sriuba po pirites, mineralinis vanduo, specialiai paruošta žolininkės arbata, pirties nuoma bei programa).

𝐊ą 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
- Lengvą užkandį sau ir draugui. Geriau tiktų rauginti produktai, daržovės, vaisiai.
- Pirties drabužius, jei yra poreikis (rekomenduojame natūralių medžiagų pvz.: skarą, jei neturite pasiimkite atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, pirties sijoną).
- 2-3 rankšluosčius
- Chalatą
- Šiltas kojines ar megztas tapkutes, kurias dėvėsite tarp užėjimų
- Gumines šlepetes
- Pirties kepurę. Jei neturėsite - surasime
p.s. depiliacijos procedūras rekomenduojama atlikti likus kelioms dienoms prieš einant į pirtį, kad Jūsų oda nebūtų per jautri.
🌲SVARBU atvykti nepasikvėpinus.

Registracija