SUP’INAM ANP

Renginio data: 2022-07-16

Pirmasis SUPI‘NAM ANP turas buvo apie laiką sau, ramybę, poilsį bei meilę gamtai.🌲Sulaukėme daug atsiliepimų apie tai, kokia puiki transporto priemonė yra irklentė ir koks šaunus yra mūsų maršrutas.💚 Nusprendėme nieko nelaukti ir pakviesti dar vieną grupę norinčių dalyvauti kartu su mūsų komanda.
👉Susitiksime Palūšėje prie Palūšės piratų baro. Iki irklenčių starto vietos žygiuosim pro atnaujintą Botanikos taką, miškus bei Gaveikėnų malūną, kol pasieksime Gaveikėnų stovyklavietę. Čia lipsime ant irklenčių kitam nuotykiui. Maršrutas driekiasi per Dringio, Drinkykščio, Lūsių ežerus ir Meiros upelį, Unkščios upę bei Meironių kaimą. Finišavusių mūsų lauks garsieji Palūšės piratai, kurie pasirūpins skania vakariene.
👉DĖMESIO: automobilius prašome statyti šalia Palūšės piratų baro arba prie Palūšės bažnyčios.

𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗮:
10:00 – susitinkame prie @Palūšės piratai
10:00 – 12.30 žygiuojame
12:30 – atvykstame į Gaveikėnų stovyklavietę
12:30 – 13.00 instruktažas, arbatos pertraukėlė
13.00 – 16:00 irklenčių turas
16:30 – 17:30 vakarienė piratų bare
*Programos laikai gali skirtis priklausomai nuo grupės tempo bei oro sąlygų.

👉Šis turas yra lengvas ir yra įveikiamas visiems.
N16 (nepilnamečiai asmenys privalo būti lydimi pilnamečio asmens)

Žygiavimo atstumas: ~ 6 km.
Plaukimo atstumas: ~ 8 km.

Kaina asmeniui €40 (į kainą įskaičiuota: irklentės komplektas, gelbėjimosi liemenė, žygis, gido paslaugos, maitinimas Palūšės piratų bare.)
Kaina turintiems savo inventorių: €25

Ką pasiimti?
Laisvą, patogią aprangą bei neperšlampamą avalynę/drabužius, vandens ar karštą gėrimą, užkandžių, kepurę, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, purškalą nuo mašalų, neperšlampamą maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu ir maudymosi reikmenis.
Žygio ir irklenčių turo vedlė: aš, Eglė Šilinikaitė, - Asalnų stovyklavietės įkūrėja ir vadovė. Aukštaitijos Nacionaliniame Parke organizuojanti žygius, turus bei renginius. Taip pat kuriu įvairiausius maršrutus ir solo žygius.

Registracija