Rudeninė pirtis „į gylį”

Renginio data: 2023-11-04

Ruduo - tai metas, kai nurimsta aktyvusis gamtos pradas, užleisdamas vietą tylos ir tamsos laikui. Saulė pasirodo vis trumpiau, taip užleisdama laiką tamsai. Nėra blogo ar gero metų laiko. Gamta yra tiesiog tokia, kokia yra, o mes, žmogiškos būtybės, galim tik prisitaikyti prie jos ir pasiruošti, kad galėtumėme gyventi kokybišką ir laimingą gyvenimą. Moksliškai įrodyta, kad pirties šiluma ir spinduliuojami ultravioletiniai spinduliai yra alternatyva saulės šviesai. Pirtis ne tik nuprausia mūsų fizinius kūnus, bet ir savotiškai įžiebia ugnį mūsų viduje.
Eidami į pirtį ir „nerdami į gylį“, mes net neįsivaizduojame, kokias dovanas gausime. Vieniems tai atsipalaidavimas, kitiems - atsitraukimas nuo kasdienio gyvenimo, pabuvimas bendraširdžių rate, ar kūrybinių polėkių atradimas. Kiekvienas gauna tai, ko jam reikia duotuoju momentu.

Jei jauti, kad laikas pasiimti šio magiško susitikimo duodamas dovanas, su džiaugsmu Tavęs lauksime Asalnų pirtelėje.

𝐔𝐳̌𝐞̇𝐣𝐢𝐦𝐚𝐢:
I - pirmo garo ritualas, švelnus vantos prisilietimas
II - druska ir meditacija
III - vantų šokis
kelionė per gyvus instrumentus
maudynės vandenyje
IV - savarankiškas užėjimas

𝐕𝐢𝐬𝐨: 6-7 vietos
𝐊𝐚𝐢𝐧𝐚: 40€ (pirties programa, pirties nuoma bei vakarienė)
𝐃𝐞̇𝐦𝐞𝐬𝐢𝐨: galimas pervežimas iš/iki Ignalinos geležinkelio stoties. Kaina asmeniui į vieną pusę 5€
𝐍𝐚𝐤𝐯𝐲𝐧𝐞̇:galima nakvynė tipyje arba kupole. Teirautis asalnustovyklaviete@gmail.com

𝐊𝐚̨ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
- Pirties drabužius, jei yra poreikis (rekomenduojame natūralių medžiagų pvz.: skarą. Jei neturite, pasiimkite atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, pirties sijoną, glaudes)
- 2-3 rankšluosčius
- Chalatą
- Šiltas kojines ar megztas tapkutes, kurias dėvėsite tarp užėjimų
- Šlepetes

𝐕𝐄𝐃𝐋𝐈𝐀𝐈:
Eglė Šilinikaitė - Asalnų stovyklavietės įkūrėja, puoselėtoja. Perkūnijos pirties mokyklos absolventė, kuriai pirtis turi gilią prasmę bei reikšmę - tai nėra vieta tik nusiprausti. Eglė veda privačius bei grupinius pirties ritualus ir programas, kur kviečia pakeliauti per gyvenimiškus pokyčius, pabūti tyloje bei “atnaujinti sielą”.

Tadas Baltakys - keliautojas, edukatorius, istorijų pasakotojas, žygių ir įvairių socialinių projektų organizatorius bei dalyvis.
Didžiąją gyvenimo dalį praleidžia gamtoje bei praktikuoja "Tensegrity" meną (pažodžiui tension - įtampa, integrity - vientisumas, vienuma). Tai - modernus šamanizmo menas, kuris atkeliavo iš senovės Meksikos, o šiuolaikiniam pasauliui žinios buvo parduotos per C. Castaneda.

Registracija