Priešvelykinis pirties apsivalymas

Renginio data: 2023-04-08

Velykos man asocijuojasi su bundančia gamta, kuomet namo sugrįžta paukščiai ir miškuose bei pievose pražysta augalai. Stebint gyvėjančią aplinką, žydi ir siela. 🪷
Mūsų protėviai nuo senų laikų žinojo, kad pirtis tai vieta, kur apsivalome ir atgimstame iš naujo taip, kaip atgimsta gamta šiuo laikotarpiu. 🌲💚
Priešvėlykinę pirtį kviesiu pradėti nuo bendros išvykos (autobusiuku) į Medžiukalnį šaltinį – gyvybe ir stiprybe alsuojančią vietą, kur galėsime apsirūpinti vandeniu bei pakeliui prisirinkti gamtos gėrybių Velykų stalui. Sugrįžę į stovyklavietę kartu užsikursime laužą, kurį galėsime stebėti pro pirties langą visų užėjimų metu. 🔥

𝐓𝐚𝐯ę𝐬 𝐥𝐚𝐮𝐤𝐢𝐚:
𝐈 - pirmojo garo ritualas, susipažinimas su garu bei švelnus vantos prisilietimas. Palengva sušildysime kūnus, mėgausimės žolynų kvapais.
𝐈𝐈 – dėmesys druskai bei bičių pikiui: inhaliacija, valysime kvėpavimo takus, šveisime kūną su mano "iš gamtos" pagamintu šveitikliu.
𝐈𝐈𝐈 – miško vantų šokis, jų šnaresys. Kiekvienam išdalinsiu po vantą, su kuria šildysime kūną, darysime kompresus bei vanosimės. Po šio užėjimo pasiūlysiu keliauti į Asalnų ežerą maudynėms.
𝐈𝐕 – paskutinio užėjimo vizija tegul lieka pagal pajautimą.

🌲𝐕𝐢𝐬𝐨 𝟔 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐨𝐬.

🌲Kaina: €40 (į kainą įskaičiuotos visos pirties priemonės, žygis, sriuba po pirties, mineralinis vanduo, specialiai paruošta žolininkės arbata, pirties nuoma bei programa, kelionė iki Medžiukalnio šaltinio)

𝐊ą 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
- Patogią aprangą bei avalynę
- Talpą šaltinio vandeniui
- Krepšį ar daugkartinį maišą gėrybėms iš gamtos
- Pirties drabužius, jei yra poreikis (rekomenduoju natūralių medžiagų pvz.: skarą. Jei neturite, pasiimkite atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, pirties sijoną, glaudes)
- 2-3 rankšluosčius
- Chalatą
- Šiltas kojines ar megztas tapkutes, kurias dėvėsite tarp užėjimų
- Gumines šlepetes
- Pirties kepurę. Jei neturėsite - surasiu

p.s. depiliacijos procedūras rekomenduojama atlikti likus kelioms dienoms prieš einant į pirtį, kad Jūsų oda nebūtų per jautri.
🌲SVARBU atvykti nepasikvėpinus.

Registracija