MOTERYS SUP’INA ANP

Renginio data: 2023-07-01

𝐌𝐢𝐞𝐥𝐨𝐬𝐢𝐨𝐬 𝐦𝐨𝐭𝐞𝐫𝐲𝐬, metas skirti laiko SAU. Kitoks poilsis ant vandens, jaukūs pokalbiai moterų kompanijoje ir nesibaigiančios maudynės yra būtent tai, kas padės mums susikoncentruoti į save.
Kviečiame artimiau susipažinti su sparčiai populiarėjančia irklenčių pramoga ir kartu, palengva iriantis, pailsėti, susilieti su gamta bei pajusti jos ramybę. Šio turo metu turėsime galimybę pasideginti vidury ežero ir vaišinsimės šviežiai suplaktu vaisių/uogų kokteiliu.

𝐽𝑒𝑖𝑔𝑢 𝑗𝑎𝑢 𝑛𝑒 𝑘𝑎𝑟𝑡𝑎̨ 𝑛𝑜𝑟𝑒̇𝑗𝑜𝑡𝑒 𝑖𝑠̌𝑚𝑒̇𝑔𝑖𝑛𝑡𝑖 𝑖𝑟𝑘𝑙𝑒𝑛𝑐̌𝑖𝑢̨ 𝑠𝑝𝑜𝑟𝑡𝑎̨, 𝑡𝑎𝑐̌𝑖𝑎𝑢 𝑣𝑖𝑠 𝑛𝑒𝑑𝑟𝑖̨𝑠𝑜𝑡𝑒 - 𝑡𝑎𝑖 𝑝𝑢𝑖𝑘𝑖 𝑔𝑎𝑙𝑖𝑚𝑦𝑏𝑒̇ 𝑖̨𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑑𝑖𝑛𝑡𝑖 𝑠̌𝑖𝑎̨ 𝑠𝑣𝑎𝑗𝑜𝑛𝑒̨ 𝑚𝑜𝑡𝑒𝑟𝑢̨ 𝑟𝑎𝑡𝑒!

Susitiksime Asalnų stovyklavietėje, iš kur Jus nevešime į Gaveikėnų stovyklavietę. Čia turo vadovės pasidalins plaukimo su irklente pagrindais bei subtilybėmis, tad net pirmą kartą plaukiančios moterys turės aiškų suvokimą apie šią vandens pramogą. Padarę mankštą lipsime ant irklenčių. Maršrutas drieksis per Dringio, Drinkykščio, Lūsių ežerus ir Meiros upelį, Unkščios upę bei Meironių kaimą. Finiše mūsų lauks ant laužo pagaminti pietūs.

𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗮:
10:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
10:30 – atvykstame į Gaveikėnų stovyklavietę
10:30 – 11.00 instruktažas, mankšta
11:00 – 15:00 irklenčių turas
15:00 – 16:00 grįžimas į stovyklavietę/pietūs/refleksija

𝐃𝐄̇𝐌𝐄𝐒𝐈𝐎: Kadangi oro permainų nuspėti negalime, esant lengvam lietui - turo neatšauksime, juk lietus tikrai yra magiškas ir atnešantis gaivumo jausmą. Kuomet lietaus lašai krenta, mintys nebenuklysta ties kasdieniais rūpesčiais, o susikoncentruoja į lietų ir atsipalaiduoja. P. S. tokiu atveju, svarbu turėti aprangą nuo lietaus (kelis vienetus galėsime „paskolinti“).
Plaukimo atstumas: ~8 km.

𝐊𝐚𝐢𝐧𝐚 €35-, (į kainą įskaičiuota: irklentės komplektas, gelbėjimosi liemenė, turas, gido paslaugos, transportas iš Asalnų stovyklavietės, vaisių/uogų kokteilis, pietūs).
Kaina turinčioms savo inventorių: €25-.

𝐊𝐚̨ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
Laisvą, patogią aprangą ir avalynę, maudymosi reikmenis, rankšluostį, geriamo vandens, kepurę, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, neperšlampamą maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu.

📞 +37062485481
📸 Turo metu bus fotografuojama bei filmuojama

Registracija