Moterų pirtis „Dėmesys sau” (Liko 1 vieta)

Renginio data: 2023-05-05
Vietų nebėra

Miela sese,

Laikas sau produktyviausias tuomet, kai visas Tavo dėmesys yra nukreiptas į Tave pačią. O kur dėmesys – ten ir energija. Todėl jei nori, kad kažkuri sritis sektųsi, – privalai skirti laiko SAU bei savo vidui. Mano manymu, pirtis yra puiki erdvė tam. 💙
Būsite moteriškoje bendrystėje bei kartu atrasite pakankamai laiko pabūti vienumoje, tyloje, atskiroje erdvėje. Pirtyje mes įsiklausysime ne tik į save, bet ir į vantų šnaresį, garo ir akmenų jungtį, druskų pilstymąsi iš dubens į dubenį. Galiausiai susitelksime į kvėpavimą ir savo minčių srautą, kol viskas nurims ir iš pirties jau išeisime kaip ką tik atgimusios. Sakoma, graži moteris ta, kuri yra švitinti, o nuo švytinčios moters pasikrauna ir jos aplinka: šeima, draugai bei artimieji. 🌹
Kviečiu pasirūpinti savo kūnu ir vidine - minčių, jausmų - švara bei skaistumu.

𝐓𝐚𝐯ę𝐬 𝐥𝐚𝐮𝐤𝐢𝐚:
𝐈 - pirmojo garo ritualas, susipažinimas su garu bei švelnus vantos prisilietimas. Palengva sušildysime kūnus, mėgausimės žolynų kvapais.
𝐈𝐈 – dėmesys druskai: inhaliacija, valysime kvėpavimo takus, šveisime kūną su mano "iš gamtos" pagamintu šveitikliu.
𝐈𝐈𝐈 – miško vantų šokis, jų šnaresys. Kiekvienam išdalinsiu po vantą, su kuria šildysime kūną, darysime kompresus bei vanosimės. Po šio užėjimo pasiūlysiu keliauti į Asalnų ežerą maudynėms.
𝐈𝐕 – paskutinio užėjimo vizija tegul lieka pagal pajautimą.

💦 Kaina: €40 (į kainą įskaičiuotos visos pirties priemonės, veido kaukė, sriuba po pirties, mineralinis vanduo, specialiai paruošta žolininkės arbata, pirties nuoma bei programa)
💦 Viso 6 vietos

𝐊ą 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
- Patogią aprangą bei avalynę
- Talpą šaltinio vandeniui
- Krepšį ar daugkartinį maišą gėrybėms iš gamtos
- Pirties drabužius, jei yra poreikis (rekomenduoju natūralių medžiagų pvz.: skarą. Jei neturite, pasiimkite atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, pirties sijoną, glaudes)
- 2-3 rankšluosčius
- Chalatą
- Šiltas kojines ar megztas tapkutes, kurias dėvėsite tarp užėjimų
- Gumines šlepetes
- Pirties kepurę. Jei neturėsite - surasiu

p.s. depiliacijos procedūras rekomenduojama atlikti likus kelioms dienoms prieš einant į pirtį, kad Jūsų oda nebūtų per jautri.
💦 SVARBU atvykti nepasikvėpinus.