Miško maudynės su Mila Monk

Renginio data: 2023-02-04
Vietų nebėra

Kiek kartų, važiuodami pro gražią vietą miške ar žygiuodami miško takais, pagalvojote - kai turėsiu daugiau laiko, būtinai reikės čia atvykti dar kartą, kad galėčiau iki soties pasimėgauti šios vietos grožiu ir ramybe? O kiek kartų padėjote šį planą į giliausią stalčiaus “kada nors..” kampą? 🌲
Neabejojame, kad miško maudynės ir yra tas išsvajotasis mėgavimosi mišku laikas, kai nereikia niekur skubėti, kai galima lėtai įsijausti į vietą, susigyventi su ja, ir joje išbūti, o taip pat ir giliai pailsėti.
❄️Žiema - geriausias metas mokytis ilsėtis, nes, rodos, savotiškai ilsisi ir pats miškas.
⛄MIŠKO MAUDYNĖS – moksliškai pagrįsta sveikatinimo metodika ir kartu menas, kaip įsileisti mišką į savo kūną per pojūčius, pasijusti visapusiškai gyvam, užmegzti ryšį su aplinka, kitais ir svarbiausia - pačiu savimi. Tai sensorinė praktika, kai maudomės ne vandens telkinyje, bet per pojūčius panyrame į miško atmosferą.

Miško maudynių seansą ves 𝗠𝗜𝗟𝗔 𝗠𝗢𝗡𝗞 – pirmoji sertifikuota miško maudynių gidė Lietuvoje, baigusi tarptautinio Miško terapijos instituto mokymus, Miško terapijos ir edukacijos centro vadovė, Anykščių miško festivalio Miško terapijos dienos koordinatorė, viena iš Miško pojūčių stovyklos organizatorių, vertėja, kartu su kolege išvertusi vieno iš miško terapijos pradininkų, japonų mokslininko Qing Li, knygą "Miško maudynės“ į lietuvių kalbą.

𝐊𝐀𝐈𝐍𝐀: 30 EUR (įeina: miško maudynių seansas, pietūs(vegetariški), transportas iš Ignalinos traukinių stoties iki Asalnų stovyklavietės (jei reikalingas)).
Po miško maudynių seanso Tavęs lauks nuo laužo nuimta garuojanti sriuba bei karštas gėrimas.

𝐈𝐬̌ 𝐯𝐢𝐬𝐨 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐦𝐞 𝟐𝟎 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐮̨.

❄️ DĖMESIO:
Traukinys iš Vilniaus (11:00) į Ignaliną atvyksta 12:42
Traukinys iš Ignalinos išvyksta 18:38, o į Vilnių atvyksta 20:20

❄️ Ką pasiimti?
- Oro sąlygoms pritaikytą aprangą, patogią, neperšlampančią avalynę (rekomenduojama apsirengti ir apsiauti šilčiau, nei einant į žygį, miško maudynės - lėta praktika).
- Apsaugą nuo sniego, lietaus (atitinkami drabužiai, skėtis)
- Vandens arba šilto gėrimo
- Gerą nuotaiką 🙂