Mėmės rago gamtos pirtis

Renginio data: 2023-11-11

Kviečiame jus į "Mėmės rago" gamtos pirtį - nekasdienišką patyrimą (nuotykį) gamtoje.🌲 Jei jauti, kad atėjo laikas kažką atrasti, sužinoti apie save ir užmegzti gilesnį ryšį su gamtos stichijomis (elementais), patiriant kažką naujo, iš visos širdies kviečiame Tave prisijungti prie mūsų.
Gamtos pirtis - tai pirmapradė pirtis, iš kurios išsivystė mūsų šiuolaikinės pirtys. Š. Amerikos indėnai tokias pirtis vadina "Inipi", o Meksikoje jos žinomos "Temascali" pavadinimu.
Mūsų gamtos pirtis yra ypatingoje vietoje - Asalnų stovyklavietėje, "Mėmės rage". Apsupta medžių (juodalksnių, uosių, seno beržo, bei ant šlaito besipuikuojančiu dvikamieniu kadagiu), ši unikali pirtelė įsikūrusi ant Asalnų ežero kranto. Daug kam neįprasta, pastatyta iš lazdynų karčių, “inipi” pirtis yra kupolo formos, apdengta vilnoniais pledais, tad viduje yra visiškai tamsu. Centre iškasta duobė, į kurią ritualo metu įnešami karšti akmenys.🔥 Vandens ir karštų akmenų sąjunga išgaunamas garas, ir, padedant vedliams, bei lydint dainoms, prasideda meditacinė kelionė per gamtos stichijas į mūsų vidinius pasaulius.
Po pirties jausmas tarsi gimus iš naujo. Intend🪁

PROGRAMA:
Įsikūrimas
Susipažinimas
Gamtos pirtelės akmenų ir ugnies jungties atidarymas/įžiebimas
Trumpas žygis iki Puziniškio ąžuolo
Užėjimas į pirtelę
Vakarienė
Viso: 12 vietų
Kaina: 50€ (gamtos pirties programa, žygis, vakarienė)
Dėmesio: galimas pervežimas iš/iki Ignalinos geležinkelio stoties. Kaina asmeniui į vieną pusę 5€
🙏 Būtina išankstinė registracija: https://docs.google.com/forms/d/1WvZdz1H7MJeEHyp_Ej6grcPjr9YBKdUlyF5s5fTNQYY/edit?fbclid=IwAR20_dDzrUitq2ZAGHI59nCigzGFc3uCpRh0OU7FMfYq4FHTqeEH6ev9VD8

☎️ Dėl renginio teirautis: +37061350407 Tadas arba +37062485481 Eglė

Ką pasiimti?
- maisto/ užkandžių šeštadienio pietums (bus suneštinis stalas)
- pirties drabužius (jei yra poreikis). Geriausia iš natūralių medžiagų.
- rankšluostį
- patogią aprangą bei avalynę
- muzikos instrumentą, jei norisi
*stovyklavietėje nėra elektros
*stovyklavietėje bus geriamo vandens bei arbatos

VEDLIAI:
Eglė Šilinikaitė - Asalnų stovyklavietės įkūrėja, puoselėtoja. Perkūnijos pirties mokyklos absolventė, kuriai pirtis turi gilią prasmę bei reikšmę - tai nėra vieta tik nusiprausti. Eglė veda privačius bei grupinius pirties ritualus ir programas, kur kviečia pakeliauti per gyvenimiškus pokyčius, pabūti tyloje bei “atnaujinti sielą”.
Tadas Baltakys - keliautojas, edukatorius, istorijų pasakotojas, žygių ir įvairių socialinių projektų organizatorius bei dalyvis.
Didžiąją gyvenimo dalį praleidžia gamtoje bei praktikuoja "Tensegrity" meną (pažodžiui tension - įtampa, integrity - vientisumas, vienuma). Tai - modernus šamanizmo menas, kuris atkeliavo iš senovės Meksikos, o šiuolaikiniam pasauliui žinios buvo parduotos per C. Castaneda.

Registracija