Labanoro žieminiais takais

Renginio data: 2023-01-28

Ar kada pagalvojai apie žygiavimą žiemą gražiausiomis Labanoro regioninio parko apylinkėmis? O gal esi pagalvojęs ne tik apie žygį, bet ir apie nakvynę palapinėje žiemą?❄️ Skamba intriguojančiai?

Ar vis dėlto miegojimas palapinėje atrodo per daug ekstremalus? 🤭Jeigu taip, tai mūsų komanda pasirūpino dalyvių pervežimu žygio pabaigoje, nuo nakvynės vietos iki žygio starto vietos (ten kur paliksime automobilius), o kas nori iššūkių, pažadame - jų tikrai netrūks!

𝐌𝐚𝐫š𝐫𝐮𝐭𝐚𝐬 𝐩𝐫𝐚𝐬𝐢𝐝𝐞𝐝𝐚 Labanoro pažintinio tako automobilių stovėjimo aikštelėje, iš kurios su visais daiktais keliausime link pelkių, ežerėlių, nuostabaus grožio medžių, Peršokšnos pažintinio tako link. Šios vietos vaizdai pakvies prisėsti, atsikvėpti ir pasigrožėti!
𝗦𝗲𝗸𝗺𝗮𝗱𝗶𝗲𝗻𝗶𝗼 𝗿𝘆𝘁𝗮̨ pradėsime nuo mankštos bei pusryčių, kuriuos pasigaminsime drauge ant laužo. Susipakuosime daiktus ir nieko nelaukę patrauksime į Labanoro glūdumą.🍫 p.s. užkandžiais žygio metu pasirūpinkite patys.

Š𝗘Š𝗧𝗔𝗗𝗜𝗘𝗡𝗜𝗦9:00 susitinkame Labanoro pažintinio tako automobilių aikštelėje9:00-16:00 – žygiuojame~16:00 vakarienėstovyklavietės įsikūrimaspirtislaikas prie laužo00:00-08:00 poilsis
𝗦𝗘𝗞𝗠𝗔𝗗𝗜𝗘𝗡𝗜𝗦8:00 keliamės, mankštinamės8:30 gaminamės pusryčius9:30 pakuojamės daiktus10:00-16:00 žygiuojame~ 16:00 ateiname į finišą, grįžtame prie automobilių*laikai gali šiek tiek keistis priklausomai nuo grupės pajėgumo bei oro sąlygų.

𝗔𝗧𝗦𝗧𝗨𝗠𝗔𝗜1 diena ~ 20 km.II diena ~ 20 km.
👉Yra galimybė žygiuoti tik vieną dieną. Tokiu atveju bus organizuojamas pervežimas iki starto vietos (ten, kur paliksime automobilius)

𝗞𝗮𝗶𝗻𝗮: €30,- (į kainą įskaičiuota: žygis, maitinimas po žygio, pusryčiai, pirtis, transporto išlaidos). Kaina yra ta pati nepriklausomai nuo to, ar rinksitės likti miegoti, ar žygiuoti tik vieną dieną.
👉DĖMESIO tiems, kas neliks miegoti su palapine: pervežimas vyks po vakarienės.
👉Šis turas yra pritaikytas pažengusiems arba iššūkių norintiems žygeiviams.
👉Žygiavimas pėsčiųjų bei miško takais, keliukais, žvyrkeliu, proskynomis, kirtimais, kaimeliais. Antrą dieną bus trumpa pasikartojanti atkarpa. Jei bus ledo - ledu. Jei bus sniego - per pusnis.
👉Daiktų sąrašą atsiųsime kiekvienam asmeniškai.

☎️+37069630946
+37062485481

📷 Renginyje bus filmuojama bei fotografuojama

Registracija