Kovo pirties garas

Renginio data: 2023-03-17
Vietų nebėra

Tęsiame pirties renginių seriją ir skelbiame antrą pirties ritualą, skirtą tiek vyrams, tiek moterims.✨

Šį kartą vėl pasitiksiu prie laužo su arbata, o pirtyje sukursiu saugią ir jaukią aplinką, kurioje galėsi ne tik pakeliauti savo mintimis bei pojūčiais, bet ir pasikrauti puikia energija ir gera nuotaika. Labai kviečiu atvykti, sustoti ir būti čia ir dabar. 🧘‍♀️

𝐓𝐚𝐯𝐞̨𝐬 𝐥𝐚𝐮𝐤𝐢𝐚 𝐬̌𝐢𝐞 𝐮𝐳̌𝐞̇𝐣𝐢𝐦𝐚𝐢:
𝐈 - pirmojo garo ritualas, susipažinimas su garu bei švelnus vantos prisilietimas. Palengva sušildysime kūnus, mėgausimės žolynų kvapais.
𝐈𝐈 – dėmesys druskai bei bičių pikiui: inhaliacija, valysime kvėpavimo takus, šveisime kūną su mano "iš gamtos" pagamintu šveitikliu.
𝐈𝐈𝐈 – miško vantų šokis, jų šnaresys. Kiekvienam išdalinsiu po vantą, su kuria šildysime kūną, darysime kompresus bei vanosimės. Po šio užėjimo pasiūlysiu keliauti į eketę.
𝐈𝐕 – paskutinio užėjimo vizija tegul lieka paslaptyje.

🌲𝐕𝐢𝐬𝐨 𝟔 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐨𝐬.
🌲Kaina: €35 (į kainą įskaičiuotos visos pirties priemonės, sriuba po pirties, mineralinis vanduo, specialiai paruošta žolininkės arbata, pirties nuoma bei programa)

𝐊ą 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
- Lengvą užkandį sau ir draugui. Geriau tiktų rauginti produktai, daržovės, vaisiai.
- Pirties drabužius, jei yra poreikis (rekomenduojame natūralių medžiagų pvz.: skarą. Jei neturite, pasiimkite atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, pirties sijoną, glaudes)
- 2-3 rankšluosčius
- Chalatą
- Šiltas kojines ar megztas tapkutes, kurias dėvėsite tarp užėjimų
- Gumines šlepetes
- Pirties kepurę. Jei neturėsite - surasime

p.s. depiliacijos procedūras rekomenduojama atlikti likus kelioms dienoms prieš einant į pirtį, kad Jūsų oda nebūtų per jautri.
🌲SVARBU atvykti nepasikvėpinus.