Kadaginė pirtis (liko 2 vietos)

Renginio data: 2023-12-02

Lietuviškos pirties tradicijos pasižymi gausiu augalų panaudojimu sveikatos stiprinimui ir gerinimui. Būtent kadagį/ėglių pasirinkome neatsitiktinai. 🧙‍♀️ Tai visą laiką žaliuojantis spygliuotis augalas, prisitaikęs augti skirtingose klimato juostose nuo atšiaurios Arkties iki subtropikų Afrikos. Apie jo naudą žmonės žino jau nuo senų senovės… Kadagio šakomis smilkomi ir apvalomi namai, o kadagio uogos, šaknys ir spygliai - naudingi mūsų organizmui. Nepamirštame ir kadagio vantos pirtyje, kuri ne tik turi malonų kvapą, bet ir atgaivina visą kūną akupunktūros principu.
Sakoma, kad miško oras yra tūkstantį kartų grynesnis už miesto orą, o kadagyno oras - tiek pat kartų grynesnis už miško orą. 🌲 Taip yra dėl to, kad kadagiai išskiria į orą fitoncidus, kurie veikia dezinfekuojančiai ir apvalo aplinką. Ir spėkit, kur auga daug kadagių? O gi aplink Asalnų pirtį. Kviečiame gyvai patirti ir daugiau sužinoti apie šį jėgos augalą.

𝐔𝐳̌𝐞̇𝐣𝐢𝐦𝐚𝐢:
Pažintis su kadagiu
𝐈 - pirmo garo ritualas, švelnus vantos prisilietimas
𝐈𝐈 - druska ir meditacija
𝐈𝐈𝐈 - vantų ir kadagio šokis
maudynės vandenyje
𝐈𝐕 - savarankiškas užėjimas
𝐕𝐢𝐬𝐨: 6 vietos

𝐊𝐚𝐢𝐧𝐚: 40€ (pirties programa, pirties nuoma bei vakarienė, kadaginės vaišės bei dovanos)
𝐃𝐞̇𝐦𝐞𝐬𝐢𝐨: galimas pervežimas iš/iki Ignalinos geležinkelio stoties. Dėl kainos tartis asmeniškai.
𝐍𝐚𝐤𝐯𝐲𝐧ė: galima nakvynė tipyje arba kupole. Teirautis asalnustovyklaviete@gmail.com
𝐊𝐚̨ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
- Pirties drabužius, jei yra poreikis (rekomenduojame natūralių medžiagų pvz.: skarą. Jei neturite, pasiimkite atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, pirties sijoną, glaudes)
- 2-3 rankšluosčius
- Chalatą
- Šiltas kojines ar megztas tapkutes, kurias dėvėsite tarp užėjimų
- Šlepetes

𝐕𝐄𝐃𝐋𝐈𝐀𝐈:
𝐄𝐠𝐥𝐞̇ 𝐒̌𝐢𝐥𝐢𝐧𝐢𝐤𝐚𝐢𝐭𝐞̇ - Asalnų stovyklavietės įkūrėja, puoselėtoja. Perkūnijos pirties mokyklos absolventė, kuriai pirtis turi gilią prasmę bei reikšmę, tad nėra tik vieta nusiprausti. Eglė veda privačius bei grupinius pirties ritualus ir programas, kviesdama pakeliauti per gyvenimiškus pokyčius, pabūti tyloje bei “atnaujinti sielą”.
𝐓𝐚𝐝𝐚𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐭𝐚𝐤𝐲𝐬 - keliautojas, edukatorius, istorijų pasakotojas, žygių ir įvairių socialinių projektų organizatorius bei dalyvis. Didžiąją gyvenimo dalį praleidžia gamtoje bei praktikuoja "Tensegrity" meną (pažodžiui tension - įtampa, integrity - vientisumas, vienuma). Pirtelės metu asistuoja Eglei ir veda į vidinę kelionę per meditaciją bei garsus.

Registracija