Irkis ir žygiuok per ANP

Renginio data: 2022-05-07
Vietų nebėra

Pailsėję po žiemos, ledui nutirpus ir jau gamtai sužaliavus, labai nekantraujame Jus pakviesti į mūsų organizuojamą kombinuotą turą, kurį pradėsime nuo žygio. Aplankysime Puziniškio ąžuolą, o nuo jo keliausime vingiuotais miško keliukais, ežerų pakrantėmis, tarp kurių, ko gero, įspūdingiausias - Velniūkščio ežeras. Pats maršrutas driekiasi per trijų piliakalnių kompleksą, Šiliniškių apžvalgos bokštą bei per vieną iš žinomiausių apžvalgos aikštelių - Ladakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama ir matosi net 6 ežerai. Pasigrožėję įspūdingu kraštovaizdžiu, aplankysime parko centrą – Ginučius, iš kur pasinersime į plačiuosius vandenis su baidarėmis. Plauksime per dvi upes ir keturis ežerus. Viso turo metu girdėsite istorijas apie Aukštaitijos Nacionalinio Parko toponimiką bei kitas įdomybes. Plaukti neskubėsime, tad turėsime laiko pasimėgauti žaliuojančia gamta. Nekantraujame atidaryti baidarių sezoną!

𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗮:
9:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
9:00 – 11.00 žygiuojame
11:00 atvykstame į baidarių starto vietą
11.30 – 16.00 baidarių turas
16.30 – 17:30 vakarienė
Laikas prie laužo

Kaina: €35-, (į kainą įskaičiuotos gido paslaugos, baidarių nuoma su gelbėjimosi liemene ir jų transportavimas, žygis, vakarienė, vieta palapinei Asalnų stovyklavietėje).
DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 8 metų (privalo būti lydimas suaugusio asmens) Vaikams iki 18 metų taikome 50% nuolaidą.

Ką pasiimti?
Laisvą, patogią aprangą bei neperšlampamą avalynę/drabužius, vandens ar karštą gėrimą, užkandžių, kepurę nuo saulės, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, neperšlampamą maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu ir maudymosi reikmenis sezono atidarymui.

Žygio ir baidarių turo vedlė: - aš, Eglė Šilinikaitė - Asalnų stovyklavietės įkūrėja ir vadovė. Aukštaitijos Nacionaliniame Parke organizuoju žygius, turus bei renginius, kuriu įvairiausius maršrutus ir solo žygius.

𝐀𝐩𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐢𝐦𝐨 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐲𝐛𝐞̇𝐬:
*Asalnų stovyklavietėje savo palapinėje - turo dalyviams nemokamai
*Asalnų stovyklavietėje TIPYJE - €70 savaitgaliui
*Asalnų stovyklavietėje kupole su šildoma krosnele ir kitais patogumais - €120-€150 savaitgaliui.
𝐷𝑒̇𝑙 𝑎𝑝𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑑𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑘𝑟𝑒𝑖𝑝𝑡𝑖𝑠 𝑒𝑙.𝑝𝑎𝑠̌𝑡𝑢: 𝑎𝑠𝑎𝑙𝑛𝑢𝑠𝑡𝑜𝑣𝑦𝑘𝑙𝑎𝑣𝑖𝑒𝑡𝑒@𝑔𝑚𝑎𝑖𝑙.𝑐𝑜𝑚 arba +37062485481