Irkis ir žygiuok per ANP III: palydim vasarą!

Renginio data: 2022-09-02
Vietų nebėra

Sezoną pasitikome su turu Irkis ir žygiuok per ANP, kuris puikiai tinka tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms ir net vienam! Tad dabar norime Jus pakviesti kartu su mumis palydėti vasarą plaukiant baidarėmis.

Plaukimas baidare suteikia įsimintinų akimirkų gamtoje ir aktyvaus poilsio mylėtojams, ir ieškantiems ramybės. 🌿 O jeigu niekada nesi plaukęs - tai puiki proga išmėginti!

Į plačiuosius vandenis pasinersime nuo Būkos upės. Plauksime per Baluošo, Baluošykščio, Sravinaičio, Asėko, Linkmeno, Asalnykščio bei Asalnų ežerus bei Skriogžlės, Srovės, Unkščios ir kitus mažus upelius.💦 Pusiaukelėjė aplankysime senove alsuojantį Ginučių vandens malūną, kuris yra vienas įsimintiniausių Aukštaitijos nacionalinio parko simbolių. O pačiame miestelyje pietausime. Pietus, kaip ir pusryčius prieš išplaukiant, mums gamins Šefas.

Plaukdami pamatysime Aukštaitijos nacionalinio parko grožį kitu kampu – iš vandens. 🌊

𝗦𝗘𝗞𝗠𝗔𝗗𝗜𝗘𝗡𝗜𝗦
8:00 susitinkame Asalnų stovyklavietėje iš kurios Jus nuvešime į starto vietą.
8:30 – 9:30 pusryčiai (gamina šefas)
10:00 – išplaukiame su baidarėmis
14:00 – pietūs (gamina šefas)
19:00 atplaukiame į finišo vietą – Asalnų stovyklavietę
*Programos laikas gali skirtis priklausomai nuo grupės tempo bei oro sąlygų.

Kaina: €40-, (į kainą įskaičiuota: baidarės nuoma su gelbėjimosi liemene, transporto išlaidos, nakvynė privačioje stovyklavietėje, pirtis, maitinimas).
DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 12 metų (privalo būti lydimi suaugusio asmens). Vaikams iki 18 m. kaina €25-,

Daugiau informacijos tel.: +37062485481