Irkis ir žygiuok per ANP II

Renginio data: 2022-05-28
Vietų nebėra

Pirmasis “Irkis ir žygiuok per ANP” turas buvo tikra bomba! 🛶 Sulaukėme daug atsiliepimų ir pastebėjome, kad į šį turą norėjo (bet nebespėjo) užsiregistruoti dar daugiau žmonių. 🕺 Nusprendėme nieko nelaukti ir pakviesti dar vieną grupę norinčių dalyvauti mūsų organizuojamame kombinuotame ture “Irkis ir žygiuok per ANP II”

Maršrutą šiek tiek pakeisime ir kol ANP dar neužgulė turistų banga, aplankysime 👉 Asalnų pušį, o nuo jos vingiuotais miško keliukais ir ežerų pakrantėmis keliausime link mums gražiausios šio miško vietos – Laumės akių. Šie ežerai - gamtos paveldo objektas. Pavadinimą jiems davė mūsų senoliai dėl ežerų formos bei spalvos.
Žygio metu aplankoma pinykla, aukštoji pakalna, medžiukalnio šaltinis. Taip pat turėsite progą pamatyti, kaip atrodo nusakintos pušys. Atvykę iki Baluošo tilto šoksime į baidares ir irkluosime per tris upes ir šešis ežerus. Viso turo metu girdėsite istorijas apie Aukštaitijos Nacionalinio Parko toponimiką bei kitas įdomybes. Plaukti neskubėsime, tad turėsime laiko pasimėgauti žaliuojančia gamta. Nekantraujame vėl pasimatyti!

𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗮:
9:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
9:00 – 11.00 žygiuojame
11:00 atvykstame į baidarių starto vietą
11.00 – 16.00 baidarių turas
16.30 – 17:30 vakarienė
Laikas prie laužo
Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą bei veiklų laikus.

👉Kaina: €35-, (į kainą įskaičiuotos gido paslaugos, baidarių nuoma ir transportavimas, gelbėjimosi liemenė, žygis, vakarienė, vieta palapinei Asalnų stovyklavietėje).
DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 8 metų (privalo būti lydimas suaugusio asmens) Vaikams iki 18 metų taikome 50% nuolaidą.

👉Ką pasiimti?
Laisvą, patogią aprangą bei neperšlampamą avalynę/drabužius, vandens ar karštą gėrimą, užkandžių, gertuvę, kepurę nuo saulės, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, neperšlampamą maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu ir maudymosi reikmenis sezono atidarymui.
Žygio ir baidarių turo vedlė: - aš, Eglė Šilinikaitė - Asalnų stovyklavietės įkūrėja ir vadovė. Aukštaitijos Nacionaliniame Parke organizuoju žygius, turus bei renginius, kuriu įvairiausius maršrutus ir solo žygius.

𝐀𝐩𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐢𝐦𝐨 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐲𝐛𝐞̇𝐬:
*Asalnų stovyklavietėje savo palapinėje - turo dalyviams nemokamai
*Asalnų stovyklavietėje TIPYJE - €70 savaitgaliui
*Asalnų stovyklavietėje kupole su šildoma krosnele ir kitais patogumais - €120-€150 savaitgaliui.
𝐷𝑒̇𝑙 𝑎𝑝𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑑𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑘𝑟𝑒𝑖𝑝𝑡𝑖𝑠 𝑒𝑙.𝑝𝑎𝑠̌𝑡𝑢: 𝑎𝑠𝑎𝑙𝑛𝑢𝑠𝑡𝑜𝑣𝑦𝑘𝑙𝑎𝑣𝑖𝑒𝑡𝑒@𝑔𝑚𝑎𝑖𝑙.𝑐𝑜𝑚 arba +37062485481