Irkis ir žygiuok per ANP II

Renginio data: 2023-06-03

Šis kombinuotas turas yra šiek tiek ilgesnė “Irkis ir žygiuok per ANP” versija. Tad kviečiame registruotis, kol parko nespėjo užplūsti turistų banga.
Susibūrimą pradėsime nuo žygio, aplankysime 👉 Asalnų pušį, o nuo jos vingiuotais miško keliukais ir ežerų pakrantėmis keliausime link mums gražiausios šio miško vietos – Laumės akių. Šie ežerai - gamtos paveldo objektas. Pavadinimą jiems davė mūsų senoliai dėl ežerų formos bei spalvos.
Žygio metu aplankoma pinykla, aukštoji pakalna, Medžiukalnio šaltinis. Taip pat turėsite progą pamatyti, kaip atrodo nusakintos pušys. Atvykę prie Baluošo tilto, šoksime į baidares ir irsimės per tris upes ir šešis ežerus. Viso turo metu girdėsite istorijas apie Aukštaitijos Nacionalinio Parko toponimiką bei kitas įdomybes. Plaukti neskubėsime, kad turėtume laiko pasimėgauti žaliuojančia gamta. Nekantraujame vėl pasimatyti su Tavimi!

𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗮*:
9:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
9:00 – 11.00 žygiuojame
11:00 atvykstame į baidarių starto vietą
11.00 – 16.00/17:00 baidarių turas
Vakarienė grįžus į Asalnų stovyklavietę
*laikai gali skirtis, priklausomai nuo grupės pajėgumo bei oro

Kaina: €40. Į kainą įskaičiuotos gido paslaugos, baidarių nuoma su gelbėjimosi liemene ir jų transportavimas, žygis, kava/arbata pertraukėlės metu, vakarienė, vieta palapinei Asalnų stovyklavietėje.
DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 8 metų (privalo būti lydimas suaugusio asmens) Vaikams iki 14 metų taikome 50% nuolaidą.
*grupėms nuo 6asm. taikomos nuolaidos

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/14ar2aeNufW6Kk0RuqL4Smzh1KoKKSCub_ld_eKY1cRE/edit

Ką pasiimti?
Laisvą, patogią aprangą bei neperšlampamą avalynę/drabužius, vandens ar karštą gėrimą, užkandžių, kepurę nuo saulės, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, neperšlampamą maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu ir maudymosi reikmenis sezono atidarymui.

Daugiau informacijos:
📞 +37069630946 - Julius
📞 +37062485481 - Eglė
📷 Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

𝐀𝐩𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐢𝐦𝐨 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐲𝐛𝐞̇𝐬:
*Asalnų stovyklavietėje savo palapinėje - turo dalyviams nemokamai
*Asalnų stovyklavietėje TIPYJE - €70 savaitgaliui
*Asalnų stovyklavietėje kupole su šildoma krosnele ir kitais patogumais - €120-€150 savaitgaliui.
𝐷𝑒̇𝑙 𝑎𝑝𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑑𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑘𝑟𝑒𝑖𝑝𝑡𝑖𝑠 𝑒𝑙.𝑝𝑎𝑠̌𝑡𝑢: 𝑎𝑠𝑎𝑙𝑛𝑢𝑠𝑡𝑜𝑣𝑦𝑘𝑙𝑎𝑣𝑖𝑒𝑡𝑒@𝑔𝑚𝑎𝑖𝑙.𝑐𝑜𝑚 arba +37062485481

Registracija