Irkis ir žygiuok per ANP

Renginio data: 2024-05-18

𝐋𝐚𝐛𝐚𝐬 𝐤𝐥𝐚𝐣𝐨𝐤𝐥𝐢, ar jau atidarei stovyklavimo sezoną? Ar pasiilgai gamtos ir bendraminčių? O kaip gi žygiavimas, plaukimas baidarėmis, vakaronės prie laužo su daugybe įdomių istorijų..?🧙‍♀️ Mes viso to labai ilgimės, todėl nieko nelaukdami kviečiame Tave į mūsų jau TRADICIJA tapusį žygį “Irkis ir žygiuok per ANP”.

𝐈𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐚𝐩𝐢𝐞 𝐳̌𝐲𝐠𝐢̨: keliausime apie 9 km. pėstute.🚶‍♀️ Pirmiausia aplankysime mums ypatingą vietą - Laumių akis. Tai du skirtingų formų ir spalvų ežerėliai, pasislėpę vidury miško. Mums tai viena magiškiausių ANP vietų, tad džiaugsimės parodę ją ir Tau :))) Kiek pailsėję patrauksime link Medžiukalnio šaltinio, kuris taip pat žinomas ne tik apylinkėse, mat pasisemti vandens žmonės čia atvyksta ir iš kitų rajonų! Vietiniai gyventojai pasakoja, jog užtenka išgerti vieną stiklinę šio tyro vandens, kad troškulys dingtų visai dienai. Ar taip yra iš tiesų, galėsi įsitikinti pats, tad nepamiršk su savimi turėti gertuvę. Kelionę tęsime pro Balčio gamtinio rezervato ribą link Baluošo ežero, kur ir prasidės kitas - plaukimo baidare - etapas.
Žygį ves: Eglė Šilinikaitė ir Tadas Baltakys (Asalnų stovyklavietė)

𝐈𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐚𝐩𝐢𝐞 𝐩𝐥𝐚𝐮𝐤𝐢𝐦𝐚̨ 𝐛𝐚𝐢𝐝𝐚𝐫𝐞̇𝐦𝐢𝐬: Kiek pailsėję, aptarę įspūdžius ir užkandę, lipsime į baidares ir plauksime apie 12 km.🛶 Mūsų manymu, tai itin vaizdingas ir įdomus maršrutas, kuris driekiasi net per šešis ežerus ir tris upelius. Čia taip pat laukia smagi kliūtis - nuplaukus dalį maršruto, turėsime persinešti baidares prie Ginučių vandens malūno. Turą baigsime Asalnų ežere, Mėmės rage, kur įsikūrusi Asalnų stovyklavietė.
Baidarių žygį ves: Julius Lukijanskas (Pas Julių)

🦌Taigi, jei norisi pasileisti į nuotykius drauge, atidarant sezoną, čiupk šeimos narį, draugą, kolegą ar visą būrį artimų žmonių ir susitikime jau visai netrukus. Žinoma, jei nori atvykti vienas, taip pat nedvejok ir pildyk registracijos formą!
𝐓𝐮𝐫𝐨 𝐥𝐲𝐠𝐢𝐬: vidutinis

𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌𝐀
9:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
Žygiuojame
11:30 – 12:00 arbatos/kavos pertraukėlė
Baidarių turas
16.30 – 17:30 vakarienė ir magiškas laikas Asalnų stovyklavietėje
*laikai gali skirtis, priklausomai nuo grupės pajėgumo bei oro sąlygų.

𝐊𝐚𝐢𝐧𝐚 €50 (į kainą įskaičiuotos gido paslaugos, baidarių nuoma ir transportavimas, gelbėjimosi liemenė, žygis, gardi vakarienė, gaminta ant gyvos ugnies).

👉DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 14 metų (privalo būti lydimas suaugusio asmens).
Šeimoms nuo 4 asmenų taikome 10% nuolaidą.
Grupėms nuo 10 asm. taikomos nuolaidos.

𝐍𝐚𝐤𝐯𝐲𝐧𝐞̇ 10€ - vieta palapinei Asalnų stovyklavietėje bei pirtelė. Norintys apsistoti kupole arba tipyje, susisiekite su Egle asmeniškai telefonu +37062485481 arba el. paštu asalnustovyklaviete@gmail.com

𝐊𝐚̨ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢 𝐬𝐮 𝐬𝐚𝐯𝐢𝐦𝐢:
Laisvą, patogią aprangą ir avalynę, priklausomai nuo oro sąlygų, gali prireikti neperšlampamų drabužių ar apsiausto; vandens ar karštą gėrimą; užkandžių; neperšlampamą maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu, gertuvę bei dubenėlį su valgymo įrankiais, puodelį.

+37062485481 - Eglė
+37069630946 - Julius

📷 Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

Registracija