Irkis ir žygiuok per ANP

Renginio data: 2023-05-06

Tikriausiai girdėjai, kad pernai šis turas buvo vienas iš TOP mėgiamiausių⁉️ Pailsėję po žiemos, ledui nutirpus ir jau gamtai sužaliavus, labai nekantraujame Tave pakviesti į mūsų organizuojamą kombinuotą turą ir pasinerti į šį nepakartojamą nuotykį su mūsų komanda. 🌲
𝐒𝐮𝐬𝐢𝐛𝐮̄𝐫𝐢𝐦𝐚̨ pradėsime nuo žygio. Aplankysime Puziniškio ąžuolą, o nuo jo keliausime vingiuotais miško keliukais, ežerų pakrantėmis, tarp kurių, ko gero, įspūdingiausias - Velniūkščio ežeras. 💦 Pats maršrutas driekiasi per trijų piliakalnių kompleksą bei per vieną iš žinomiausių apžvalgos aikštelių - Ladakalnį. Nuo čia atsiveria nuostabi panorama ir matosi net 6 ežerai. Pasigrožėję įspūdingu kraštovaizdžiu, aplankysime parko centrą – Ginučius, 𝐢𝐬̌ 𝐤𝐮𝐫 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐧𝐞𝐫𝐬𝐢𝐦𝐞 𝐢̨ 𝐩𝐥𝐚𝐜̌𝐢𝐮𝐨𝐬𝐢𝐮𝐬 𝐯𝐚𝐧𝐝𝐞𝐧𝐢𝐬 𝐬𝐮 𝐛𝐚𝐢𝐝𝐚𝐫𝐞̇𝐦𝐢𝐬. Plauksime per dvi upes ir keturis ežerus. Viso turo metu girdėsite istorijas apie Aukštaitijos Nacionalinio Parko toponimiką bei kitas įdomybes. Plaukti neskubėsime, tad turėsime laiko pasimėgauti žaliuojančia gamta.

𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗮*:
10:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
10:15 – 12:30 žygiuojame
12:30 – atvykstame į baidarių starto vietą/kavos – arbatos pertraukėlė
13:00 – 17:00/18:00 baidarių turas
Vakarienė grįžus į Asalnų stovyklavietę.
*Laikai gali skirtis, priklausomai nuo grupės pajėgumo bei oro sąlygų.

👉Kaina: €40. Į kainą įskaičiuotos gido paslaugos, baidarių nuoma su gelbėjimosi liemene ir jų transportavimas, žygis, kava/arbata pertraukėlės metu, vakarienė, vieta palapinei Asalnų stovyklavietėje.
👉DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 8 metų (privalo būti lydimas suaugusio asmens). Vaikams iki 14 metų taikome 50% nuolaidą.
*Grupėms nuo 6 asm. taip pat taikomos nuolaidos.

𝐊𝐚̨ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐢𝐦𝐭𝐢?
Laisvą, patogią aprangą bei neperšlampamą avalynę/drabužius, vandens ar karštą gėrimą, užkandžių, kepurę nuo saulės, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, neperšlampantį maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu ir maudymosi reikmenis sezono atidarymui (kas norės).

Daugiau informacijos:
📞 +37069630946 - Julius
📞 +37062485481 - Eglė
📷 Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

𝐀𝐩𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐢𝐦𝐨 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐲𝐛𝐞̇𝐬:
🔥*Asalnų stovyklavietėje savo palapinėje - turo dalyviams nemokamai
*Asalnų stovyklavietėje TIPYJE
*Asalnų stovyklavietėje kupole su šildoma krosnele ir kitais patogumais
𝐷𝑒̇𝑙 𝑎𝑝𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑑𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑘𝑟𝑒𝑖𝑝𝑡𝑖𝑠 𝑒𝑙.𝑝𝑎𝑠̌𝑡𝑢: 𝑎𝑠𝑎𝑙𝑛𝑢𝑠𝑡𝑜𝑣𝑦𝑘𝑙𝑎𝑣𝑖𝑒𝑡𝑒@𝑔𝑚𝑎𝑖𝑙.𝑐𝑜𝑚 arba +37062485481

Registracija