BIRŽELIO pirties garas

Renginio data: 2023-06-09
Vietų nebėra

Kiek pirčiai svarbus metų laikas? Ar į pirtį einama ir vasarą? Tokius klausimus dažnai girdžiu ir labai kviečiu kiekvieną pajausti asmeniškai ir į šiuos klausimus atsakyti patiems, jei jie kyla.
Noriu tik pasidalinti savo įžvalgomis: vasaros pradžioje sužaliuoja lapai, pražysta kvapnūs žiedai, o žemė, ant kurios gali gulėti užėjimų metu, jau pašilusi, vanduo - tinkamas maudynėms, bet dar ne per šiltas. Vasarą daugiau prakaituojame, užsikemša odos poros, tad ir švarintis reikia dažniau.
Kviečiu užeiti į pirtį, pajusti sąlytį su gamta, o svarbiausia - su pačiu SAVIMI. Tai, kas susikaupę šiuo gyvenimo etapu, priimti arba tai išgyventi, paleisti o tai, apie ką svajojame – sustiprinti. 🧘‍♀️
Pirtyje man labai svarbu sukurti jaukią bei saugią aplinką, kurioje galėsi ne tik pakeliauti savo mintimis bei pojūčiais, bet ir pasikrauti puikia energija ir gera nuotaika.

𝐓𝐚𝐯ę𝐬 𝐥𝐚𝐮𝐤𝐢𝐚:
𝐈 - pirmojo garo ritualas, susipažinimas su garu bei švelnus vantos prisilietimas. Palengva sušildysime kūnus, mėgausimės žolynų kvapais.
𝐈𝐈 – dėmesys druskai: inhaliacija, valysime kvėpavimo takus, šveisime kūną su mano pagamintu šveitikliu.
𝐈𝐈𝐈 – miško vantų šokis, jų šnaresys. Kiekvienam išdalinsiu po vantą, su kuria šildysime kūną, darysime kompresus bei vanosimės.
𝐈𝐕 – paskutinio užėjimo vizija tegul lieka pagal pajautimą.

Šioje pirtyje ne tik atgaivinsime kūnus, bet ir susigrąžinsime dvasinę pusiausvyrą.

𝐕𝐢𝐬𝐨 𝟔 𝐯𝐢𝐞𝐭𝐨𝐬.
Kaina: €35 (į kainą įskaičiuotos visos pirties priemonės, mineralinis vanduo, specialiai paruošta žolininkės arbata, pirties nuoma bei programa)

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/1snbcmcn0540RJoB4rYwwSN0xeWQYYbDKxkF6LHIbqe4/edit

Ką pasiimti?

- Pirties drabužius, jei yra poreikis (rekomenduoju natūralių medžiagų pvz.: skarą. Jei neturite, pasiimkite atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, pirties sijoną, glaudes)
- 2-3 rankšluosčius
- Chalatą (jei yra poreikis)
- Gumines šlepetes
- Užkandžių (geriau rauginti produktai ar vaisiai, kuriais pasidalinsime po pirties).

p.s. depiliacijos procedūras rekomenduojama atlikti likus kelioms dienoms prieš einant į pirtį, kad Jūsų oda nebūtų per jautri.

🌲SVARBU atvykti nepasikvėpinus.